OEmbed Lazyload (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina
