OEmbed Lazyload (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala
