OEmbed Lazyload (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: About
nl: Over

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: YouTube settings
nl: YouTube-instellingen

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
nl: Maximale afmetingen: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
nl: Maximale breedte: %max_width pixels

en: Maximum height: %max_height pixels
nl: Maximale hoogte: %max_height pixels

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).
