OEmbed Lazyload (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: About
uk: Про модуль

en: pixels
uk: пікселів

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: YouTube settings
uk: Налаштування YouTube

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
uk: Максимальний розмір: %max_width x %max_height пікселів

en: Maximum width: %max_width pixels
uk: Максимальна ширина: %max_width пікс.

en: Maximum height: %max_height pixels
uk: Максимальна висота:  %max_height пікс.

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
uk: Неможливо видобути віддалений URL (@url).
