OEmbed Lazyload (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض
