OEmbed Lazyload (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Media
tr: Medya

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
tr: Maksimum boyut: %max_width x %max_height piksel

en: Maximum width: %max_width pixels
tr: Maksimum genişlik: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
tr: Maksimum yükseklik: %max_height piksel

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
tr: Uzak URL (@url) getirilemedi.
