OEmbed Lazyload (2.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: About
ru: Информация

en: pixels
ru: пикселей

en: Maximum height
ru: Максимальная высота

en: Maximum width
ru: Максимальная ширина

en: YouTube settings
ru: Настройки YouTube

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
ru: Максимальный размер: %max_width x %max_height пикселей

en: Maximum width: %max_width pixels
ru: Максимальная ширина: %max_width пикселей

en: Maximum height: %max_height pixels
ru: Максимальная высота: %max_height пикселей

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ru: Не удалось получить удалённый URL (@url).
