OEmbed Lazyload (2.0.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Media
he: מדיה

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי
