OEmbed Lazyload (2.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
