OEmbed Lazyload (2.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka
