OEmbed Lazyload (2.0.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня
