OEmbed Lazyload (2.0.5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Media
ja: メディア

en: About
ja: アバウト

en: pixels
ja: ピクセル

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: YouTube settings
ja: YouTubeの設定

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
ja: 最大サイズ: %max_width x %max_height ピクセル

en: Maximum width: %max_width pixels
ja: 最大幅: %max_width ピクセル

en: Maximum height: %max_height pixels
ja: 最大高さ: %max_height ピクセル
