OEmbed Lazyload (2.0.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: About
pl: O stronie

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
pl: Maksymalny rozmiar: %max_width x %max_height pikseli

en: Maximum width: %max_width pixels
pl: Maksymalna szerokość: %max_width pikseli

en: Maximum height: %max_height pixels
pl: Maksymalna wysokość: %max_height pikseli

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).
