oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Node
ar: العقدة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
