oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: View mode
fi: Näyttötila

en: No query allowed.
fi: Kyselyitä ei ole sallittu.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
fi: Epäkelpo polku. Sallitut merkit ovat aakkosnumeeriset merkit sekä "-", ".", "_" ja "~".
