oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Node
hi: नोड

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
