oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Configure
hu: Beállít

en: Node
hu: Tartalom

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Endpoint
hu: Végpont

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció

en: No query allowed.
hu: Nincs engedélyezett lekérdezés.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
hu: Érvénytelen útvonal. Az alfanumerikus és a kötőjel („-”), pont („.”), aláhúzás („_”), valamint hullámvonal („~”) karakterek használhatók.
