oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
