oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
