oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
