oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Node
af: Mode
