oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Node
bs: Nod
