oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Node
gu: નોડ
