oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು
