oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Node
ml: നോഡ്
