oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား
