oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: Machine name
sl: Strojno ime
