oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Node
sv: Nod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: View mode
sv: Visningsläge

en: No query allowed.
sv: Ingen databasfråga tillåten.
