oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Configure
ro: Configurează

en: Node
ro: Nod

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Plugin configuration
ro: Configurare plugin

en: No query allowed.
ro: Nici o interogare permisă.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
ro: Cale nevalabilă. Caracterele valide sunt cele alfanumerice, precum și "-", ".", "_" și "~".
