oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Node
az: Material

en: Machine name
az: Maşın adı
