oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Node
be: Вузел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: View mode
be: Лад выгляду
