oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Node
bg: Материал
