oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Content type
da: Indholdstype

en: Configure
da: Konfigurér

en: Node
da: Indholdselement

en: Machine name
da: Internt navn

en: No query allowed.
da: Ingen forespørgsel tilladt.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
da: Ugyldig sti. Der kan benyttes alfanumerisk tegnsæt samt "-", ".", "_" og "~".
