oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Node
fa: محتوا

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: View mode
fa: نحوه نمایش
