oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: Node
fr: Nœud

en: Machine name
fr: Nom système

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Plugin configuration
fr: Configuration du plugin

en: No query allowed.
fr: Aucune requête autorisée.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
fr: Chemin invalide. Les caractères valides sont alphanumériques ainsi que "-", ".", "_" et "~".
