oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Node
gl: Nodo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: View mode
gl: Modo de vista
