oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Machine name
he: שם מכונה

en: View mode
he: מצב תצוגה
