oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
