oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Node
hy: Նոդ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
