oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Content type
id: Jenis konten

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: View mode
id: Modus tampilan

en: No query allowed.
id: Tidak ada permohonan yang diizinkan.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
id: Jalur tidak valid. Karakter yang valid adalah alfanumerik serta "-", ".", "_" dan "~".
