oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Configure
ja: 設定

en: Node
ja: ノード

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: No query allowed.
ja: クエリーは許可されていません。

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
ja: 不正なパスです。利用可能な文字は半角英数字と"-"および"."、"_"、"~"です。
