oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Node
kk: Түйін
