oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Node
ku: گرێ
