oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
