oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Node
lv: Mezgls

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: View mode
lv: Skata režīms
