oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
