oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: No query allowed.
nl: Geen query toegestaan.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
nl: Ongeldig pad. Geldig zijn: cijfers, letters en '-', '.', '_' en '~'.
