oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
