oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Node
pl: Węzeł

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: No query allowed.
pl: Zapytanie nie jest dozwolone.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
pl: Nieprawidłowa ścieżka. Dopuszczalne są znaki alfanumeryczne jak również "-", "." oraz "~".
