oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Configure
pt: Configurar

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: No query allowed.
pt: Nenhuma consulta é permitida.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
pt: Caminho inválido. Os caracteres válidos são alfanuméricos, assim como "-", ".", "_" e "~".
